gypsy napisał(a):

|
Chodzi ci o print screen strony internetowej? Jeśli tak, to są różne wtyczki/dodatki do przeglądarek, które pozwalają na zrobienie screena całej strony. Ja np. w Chromie korzystam z Full Page Screen Capture.
|
WIELKIE DZIĘKI! Dokładnie to mi było potrzebne.