W.S napisał(a):

|
A ja kolego Adenalix myślę że nie wziąłeś dzisiaj leków
|
Masz rację, nie wziąłem. Może dlatego właśnie zadziwia mnie ta dziecinada z wylewaniem pomyj na Jankesa. Wirtuozem nie jest, ale nie zasłużył na takie traktowanie szczególnie, że nikt w Wiśle w ostatniej rundzie nie wyróżnił się na tle pozostałych. Sądzę, że w Piaście będzie grać i cieszyć kibiców. Nie rozumiem również dlaczego tak bardzo Forumowicze są chętni do oddania Sadloka. Sądzicie, że będzie ktoś lepszy za niego w Wiśle znając nasze realia?