kowalkar napisał(a):

|
Ponoć jakiś Gosztonyi ma grać w Wisełce. Ok spoko wszystko fajnie tylko że on ma kontrakt do 2018. Ja słyszałem o jakimś gościu z Sigmy który też może do nas przejść
|
radzę przeczytać całą historię tweeta. Autor twierdzi, że "gość za słaby na polska lige"