Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
 
 
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18254
Stary 11.01.2016, 18:21
kowalkar napisał(a):Wyświetl post
Ponoć jakiś Gosztonyi ma grać w Wisełce. Ok spoko wszystko fajnie tylko że on ma kontrakt do 2018. Ja słyszałem o jakimś gościu z Sigmy który też może do nas przejść
radzę przeczytać całą historię tweeta. Autor twierdzi, że "gość za słaby na polska lige"
Odpowiedz cytując