Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
kowalkar
Member
Od: 12.2015
Offline
#
18253
11.01.2016, 18:18
Ponoć jakiś Gosztonyi ma grać w Wisełce. Ok spoko wszystko fajnie tylko że on ma kontrakt do 2018. Ja słyszałem o jakimś gościu z Sigmy który też może do nas przejść
kowalkar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kowalkar
Znajdź inne posty napisane przez kowalkar