Wyświetl pojedynczy post
kowalkar
Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18253
Stary 11.01.2016, 18:18
Ponoć jakiś Gosztonyi ma grać w Wisełce. Ok spoko wszystko fajnie tylko że on ma kontrakt do 2018. Ja słyszałem o jakimś gościu z Sigmy który też może do nas przejść
Odpowiedz cytując