Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72155
Stary 08.01.2016, 00:25
jendrus napisał(a):Wyświetl post
dostal kontrakt to poszedł nie jego wina ze u nas jest taki burdel i sie rezerw nie szkoli. Dobrze ze poszel do l niz do sraxy. Wiec nie siadajcie tak na niego tylko trźeba zyczyc zeby kariere zrobil. A co do maleckiego paranoja pchaja sie z gwiazdorkiem ktory ma swoje zagrania i tez swoje zarabia, to juz bogus lepszy jest.
Chlopie ogarnij bajere, bo sie rozmywasz i .......isz takie farmazony, ze glowa boli.

Z jednej strony chcesz zyczyc tej ....zie Handzikowi kariery po czesci zwalajac wine na burdel w klubie. A z drugiej strony gardzisz Maleckim i jego przyjscie nazywasz paranoja?!

Poszedl bo jest zwykla .....a, ktorej w glowie torebki i galerie a nie rozwijanie swojej kariery. Ledwo podniusl dupke z lawki i juz zlozyl podpis na kontrakcie z warszawskim alfonsem.
Takie zachowania trzeba tepic a cieplym moczem lzlewac podobne postawy. I nie zeby temu Handzikowi bylo przykro, bo to ....a niewierna, fajszywa i lasa na drobne. Tylko ku przestrodze tym mlodym, ktorym w glowie moga chodzic podobne pomysly.

A ty mu zycz powodzenia, jak debil bez zasad.


tofik napisał(a):Wyświetl post
Czy oni powariowali z tym Małeckim ?! Przeciez to sa kpiny dlaczego nie poszulac kogos rokujacego ?
Rokujacy wlasnie poszedl sobie na Pendolino do Warszawy.

Powariowali to co po niektorzy, nakarmieni glodnymi kawalkami biedoty o rokujacych i mlodych zawodnikach blakajacych sie gdzies po kartoflowiskach.
I co to znaczy rokujacy? Ze kiedys sprzedamy go za kilka baniek ojro na zachod czy kiedys wzniesie puchar LM w barwach Wisly?

Wiec zeby kogos sprzedac to najpierw trzeba go wykreowac. A w obecnej druzynie nawet Cubasa by wygladal jak Jankowski, bo po prostu nie ma z kim sie wybic i nie ma z kim rozwijac siebie i druzyny. Na wlasny podworku rozwijamy grczy legii lub amiki. Zeby zarobic trzeba grac w pucharach. Obecnie to my mozemy wykreowac obronce lub bramkarza, maja w huj roboty i nawet kilka wpadek wyglada o niebo lepiej niz kilka blyskow na bezrobociu z przodu.

Jesli liczysz na przyszlego kapitana, ostoje druzyny to zycze powodzenia. Zeby kogos zatrzymac to trzeba miec kase i sowicie oplacony kontrakt zawodnika. Raczej u nas z tym ciezko, i pogonimy kazdego , jesli na na stole pojawi sie kilka setek euro.

Dlatego w obecnej naszej sytuacji, trzeba skupic sie na wzmocnieniu druzyny, zbudowania szkieletu. Pozniej mozna zajac sie ubiorem i pozostalymi blyskotkami.

PS
Jesli chcesz miec zajebiste rybki to najpierw ogarniasz akwarium, rafe koralowa i srodowisko cieplych wod morskich a pozniej kilka flagowych wariatow twojego zbiornika. Z czasem dokladajac nowe kolorowe gatunki....

Mozna tez zapodac sloik z zamkiem na piasku i kawalkiem drewna z parku. Dorzucic gupiki, glonojady, neonki lub parke bojownikow...i ogladac jak sie .......a, gonia na okrete oraz zajadaja brud z szyb akwariowych...przegrywajac walke z inwazja slimakow. A jak sie zachce upiekszyc srodowisko np. wpuszczajac welona to najpierw go ojebia z pletw a na koniec w.......a, z czystej przyjemnosci.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 08.01.2016 o godz. 01:30.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując