tofik napisał(a):

|
Czy oni powariowali z tym Małeckim ?! Przeciez to sa kpiny dlaczego nie poszulac kogos rokujacego ?
|
Zdaje się że odszedł dziś do krawaciarzy
jendrus napisał(a):

|
dostal kontrakt to poszedł nie jego wina ze u nas jest taki burdel i sie rezerw nie szkoli. Dobrze ze poszel do l niz do sraxy. Wiec nie siadajcie tak na niego tylko trźeba zyczyc zeby kariere zrobil. A co do maleckiego paranoja pchaja sie z gwiazdorkiem ktory ma swoje zagrania i tez swoje zarabia, to juz bogus lepszy jest.
|
Coś z głową nie tak?