Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72086
Stary 05.01.2016, 13:09
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
Ondrasek statystyki ma bardzo dobre, na kompilacji na youtube wygląda bardzo dobrze, głównie lutuje z lewej nogi (wiadomo jak to jest z tymi filmikami..)
Było by super gdyby do nas trafił!

http://www.transfermarkt.pl/zdenek-o.../spieler/72947
https://www.youtube.com/watch?v=-6kb1asj-34

Edit:

Zapraszamy do Krakowa

https://www.instagram.com/p/_m-b6jmbDw/
A nowy rok spędzał w Warszawie...

Legia?

https://www.instagram.com/p/_98nAbmbEo/
Odpowiedz cytując