Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
Od: 05.2012
Offline
#
72086
05.01.2016, 13:09
TRZEBINIAnin
napisał(a):
Ondrasek statystyki ma bardzo dobre, na kompilacji na youtube wygląda bardzo dobrze, głównie lutuje z lewej nogi (wiadomo jak to jest z tymi filmikami..)
Było by super gdyby do nas trafił!
http://www.transfermarkt.pl/zdenek-o.../spieler/72947
https://www.youtube.com/watch?v=-6kb1asj-34
Edit:
Zapraszamy do Krakowa
https://www.instagram.com/p/_m-b6jmbDw/
A nowy rok spędzał w Warszawie...
Legia?
https://www.instagram.com/p/_98nAbmbEo/
Revolver
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Revolver
Znajdź inne posty napisane przez Revolver