Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18096
Stary 04.01.2016, 14:44
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Crivellaro na ławkę? Chyba sobie żarty robicie.
Brałem pod uwagę doniesienia mediów o możliwym rozwiązaniu kontraktu naszego wirtuoza co nie jednego Sylwestra spędził w Rio. Jeśli jednak zostanie, to wiadomo, pewne miejsce w jedenastce. Pytanie za kogo? Nie możemy przecież poświęcić naszego Stevena Gerrarda.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując