wolfu napisał(a):

|
Crivellaro na ławkę? Chyba sobie żarty robicie.
|
Brałem pod uwagę doniesienia mediów o możliwym rozwiązaniu kontraktu naszego wirtuoza co nie jednego Sylwestra spędził w Rio. Jeśli jednak zostanie, to wiadomo, pewne miejsce w jedenastce. Pytanie za kogo? Nie możemy przecież poświęcić naszego Stevena Gerrarda.