Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18047
Stary 31.12.2015, 00:17
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
https://www.youtube.com/watch?v=Kq0QSinNbKw

Obejrzyjcie ten film (który nie jest kompilacją bramek, więc niesie troszkę wyższą wartość) i powiedzcie, że taki piłkarz nie będzie nam przydatny, nawet tylko jako konkurencja dla Gueriera.

Wy zakładacie, że Mały do formy nie wróci, a ja uważam że jego miejsce jest na R22 i tutaj się czuje najlepiej. Jeżeli nie będzie tu Smudy, to Mały do formy wróci i będziemy mieli z niego pożytek.
filmik z 2010 roku czyli sprzed 5 lat.

Czy Brożek to ten sam piłkarz co 5 lat temu? ect ect ect...
Odpowiedz cytując