Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18044
Stary 30.12.2015, 22:14
https://www.youtube.com/watch?v=Kq0QSinNbKw

Obejrzyjcie ten film (który nie jest kompilacją bramek, więc niesie troszkę wyższą wartość) i powiedzcie, że taki piłkarz nie będzie nam przydatny, nawet tylko jako konkurencja dla Gueriera.

Wy zakładacie, że Mały do formy nie wróci, a ja uważam że jego miejsce jest na R22 i tutaj się czuje najlepiej. Jeżeli nie będzie tu Smudy, to Mały do formy wróci i będziemy mieli z niego pożytek.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując