Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34525
Stary 30.12.2015, 17:27
Cytat:
Ps jeśli nie masz nic do ukrycia nie musisz się obawiać nowelizacji ustawy o policji
Pytanie tylko co to znaczy, że nie a się nic do ukrycia? Teraz za byle co, za wyrażenie opinii w internecie, zaangażowanie kibicowskie, zaangażowanie w polityce czy społecznym działaniu (organizacje patriotyczno-społeczne) można być na celowniku władzy bo przecież ma się inne, CHORE poglądy, bo nacjonalizm to choroba oczywiście!
Już nie wspominam o tym, że każdy ma coś do ukrycia bo każdy w życiu jakoś przewinił - w tym chorym prawie to wystarczy na własnym podwórku, własnoręcznie posadzone drzewo x lat temu - wyciąć i już się podlega karze, albo sobie garaż zbyt duży pobudowac i już masz samowolę budowlaną.
Także nie bądźmy za bardzo do przodu z tym szukaniem winnych i dopóki ktoś na prawdę nie działa na niekorzyść Państwa to nie powinien być w najmniejszym stopniu poddany inwigilacji lub karany za jakieś głupoty. A te miliony podsłuchiwanych osób raczej świadczą o czym innym. Raczej te podsłuchy mówią o tym, że prowadzona jest gierka w Polsce, w której szuka sie haków na wrogów a nie dba o interesy Polski.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.