Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10991
Stary 29.12.2015, 22:48
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Bluzgi są normalne. Moje dzieci pierwszy raz na Wiśle były w wieku 3 i 1,5 roku i przeżyły. Natomiast jeśli przeważa doping anty a nie za Wisła to jest przesada. Dla mnie tegoroczne derby były przykładem wyważenia co za Wisła a co tzw bluzgi
Moja dziewczyna jest nauczycielką i za nic jej nie namówię na przyjście ze swoją klasą (kl. 3 podstawówki) po tym jak słyszy multum bluzgów z trybun. I nie. Bluzgi w tej ilości nie sa normalne, szczególnie te intonowane przez gniazdowego.

Doping przez ostatni rok-dwa idzie w złą stronę.
Odpowiedz cytując