KOMINEK napisał(a):

|
Bluzgi są normalne. Moje dzieci pierwszy raz na Wiśle były w wieku 3 i 1,5 roku i przeżyły. Natomiast jeśli przeważa doping anty a nie za Wisła to jest przesada. Dla mnie tegoroczne derby były przykładem wyważenia co za Wisła a co tzw bluzgi
|
Moja dziewczyna jest nauczycielką i za nic jej nie namówię na przyjście ze swoją klasą (kl. 3 podstawówki) po tym jak słyszy multum bluzgów z trybun. I nie. Bluzgi w tej ilości nie sa normalne, szczególnie te intonowane przez gniazdowego.
Doping przez ostatni rok-dwa idzie w złą stronę.