serek.c2 napisał(a):

I naprawdę nigdy nie dyskutowałeś odnośnie opinii kogoś, kto lata na pasku służb? Obśmiałeś Kolonkę - rozumiem. Ja jednak nadal będę pytał, co akurat w tym materiale było nie tak, z czym się nie zgadzasz?
|
Naprawdę mnie to średnio interesuje, czy dyskutowałem, a pewnie kiedyś prowadzona była dyskusja nt. gogusia klękającego przed Kwachami. Ogólnie każdy dobiera sobie idoli oraz źródła, które bierze za prawdę objawioną wedle własnego uznania, ale nie można nikogo zmuszać do dyskutowania z tymi poglądami.
Działań PiS nie popieram w 99%, więc jeśli tego dotyczył materiał wysmażony przez Kolonkę pod aupicjami CIA to na pewno się z nim nie zgadzam.
TSWthedues napisał(a):

|
Przecież Kolonko na swoim kanale niejednokrotnie krytykował administrację Prezydenta Obamy wyśmiewając
|
Trudno nie krytykować kogoś kogo nawet krytykują otwarcie nawet sami... Demokraci.