Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10933
Stary 28.12.2015, 20:44
maTS napisał(a):Wyświetl post
Ooo zbawca się znalazł... Kup Wisełkę i wyprowadź do LM !!!! A jeśli nie masz takiego zamiaru to zamknij się bo głupoty gadasz, mi też wiele decyzji Cupiała się nie podoba ale doceniam co zrobił i robi dla klubu... zobaczymy jego następny krok. Jego kasa,jego klub może robić co tylko mu się podoba !!!!
Oczywiście że Cupiałowi należy sie szacunek za 6 tytułow mistrza Polski . Tylko że ostatnie działania i notoryczne trzymanie się pseudo doradców niczego dobrego Wisle nie wróży . Nie jest właścicielem klubu tylko autonomicznej sekcji piłki nożnej. A z działaniami niech uwaza bo gdy wierzyciele wystąpia z wnioskiem o upadłość i upomną się o pieniądze to Wisła zacznie gre od 4 ligi i być może po 5-6 latach będzie znów w ekstraklasie a Cupiał straci legendarny dług. Niejedna grupa kapitałowa miała by chęć na taki rozwój wypadków bo wtedy nic za sekcję nie zapłacą .
Odpowiedz cytując