brylant17 napisał(a):

Czyli jednak może grać ?
Już za momencik już za chwilę wystąpi do sądu o kasę za zerwanie kontraktu z Wisłą
|
Już występował.
AntyMod napisał(a):

|
no to na wiosne : Wisla to nasza Hstoria - part 2
|
Oby nie było akcji WISŁA to Historia