hiszpan00 napisał(a):

Jest jeszcze gdzieś po środku rozsądek i tym należy się kierować. Nikomu nie jest tak naprawdę potrzebny TK bo to "twór" który zawsze był i będzie upolityczniony, więc nic dobrego nie wnosi. TV publiczna powinna pozostać apolityczna.
Pozdrawiam wszystkich "trzeźwo myślących".
WESOŁYCH ŚWIĄT
|
Co proponujesz zamiast TK?
Przeciez nie może dojść do tego ze poseł będzie decydowal czu ustawa jest zgodna z prawem i konstytucja...