mr_kwolf napisał(a):

Wy tak na poważnie?
Spadek?
Brak szans na walkę o pierwszą ósemkę? O tę ósemkę do której dzielą nas 2 (!) pkt (przy 11 meczach)?
Jeszcze chwile temu mieliśmy skład na puchary i walkę o mistrza, a teraz takie czarnowidztwo?
Nie mówię, ze już różowo, ale trzeba pamiętać że sprzyja nam terminarz. Pierwsza ósemka to dalej cel minimum.
PS. Powiem więcej, nie wyobrażam sobie że możemy być w tabeli na koniec sezonu za parchatą sąsiadką. Liczę, że w klubie mają podobne zdanie na ten temat.
|
a dlacsego nie na powaznie

2 kkt do osemki

a widzisz ile Nas dzieli od spadku


zima troche szrotu jak latem i co wtedy

? a to ze wyzej nas beda parchy to sobie jednak wyobraz, bo sportowo to daleko nam teraz do nich , wiec mysle ze te cwoki znow beda swietowac fakt ze skonczyli wyzej od Nas sezon - to buractwo nawet z tego potrafi zrobic siwto . A wracajac do Ciezniaka- wszystkie dziennikarzyny ( wiekszosc proWarszawskich) w sezonie ogorkowym pisza o Ciezniaku w &egii , ale czy ktos slyszal zeby Radek sie tam wybieral

? bo ja sie nigdzie nie spotkalem z takim jego tekstem , moze i przejdzie - a moze chlop ma troche wiecej w glowie i nie bedzie sie pchal na lazienkowska i walczyl o miejsce z Kuciakiem czy Malarzem, jak u Nas ma gwarantowane miejsce w bramce , czasem starsi i doswiadczeni zawodnicy nie pchaja sie tylko i wylacznie za kasa , bardzo mozliwe ze Ciezniak przejdzie do &egii , ale ja po prostu nigdzie nie czytalem jakiegos wywiadu zeby z jego ust padla chec grania dla krawaciarzy