Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10856
Stary 22.12.2015, 15:23
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Wy tak na poważnie?
Spadek?
Brak szans na walkę o pierwszą ósemkę? O tę ósemkę do której dzielą nas 2 (!) pkt (przy 11 meczach)?

Jeszcze chwile temu mieliśmy skład na puchary i walkę o mistrza, a teraz takie czarnowidztwo?

Nie mówię, ze już różowo, ale trzeba pamiętać że sprzyja nam terminarz. Pierwsza ósemka to dalej cel minimum.

PS. Powiem więcej, nie wyobrażam sobie że możemy być w tabeli na koniec sezonu za parchatą sąsiadką. Liczę, że w klubie mają podobne zdanie na ten temat.

a dlacsego nie na powaznie 2 kkt do osemki a widzisz ile Nas dzieli od spadku zima troche szrotu jak latem i co wtedy ? a to ze wyzej nas beda parchy to sobie jednak wyobraz, bo sportowo to daleko nam teraz do nich , wiec mysle ze te cwoki znow beda swietowac fakt ze skonczyli wyzej od Nas sezon - to buractwo nawet z tego potrafi zrobic siwto . A wracajac do Ciezniaka- wszystkie dziennikarzyny ( wiekszosc proWarszawskich) w sezonie ogorkowym pisza o Ciezniaku w &egii , ale czy ktos slyszal zeby Radek sie tam wybieral ? bo ja sie nigdzie nie spotkalem z takim jego tekstem , moze i przejdzie - a moze chlop ma troche wiecej w glowie i nie bedzie sie pchal na lazienkowska i walczyl o miejsce z Kuciakiem czy Malarzem, jak u Nas ma gwarantowane miejsce w bramce , czasem starsi i doswiadczeni zawodnicy nie pchaja sie tylko i wylacznie za kasa , bardzo mozliwe ze Ciezniak przejdzie do &egii , ale ja po prostu nigdzie nie czytalem jakiegos wywiadu zeby z jego ust padla chec grania dla krawaciarzy
Odpowiedz cytując