Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
m_abg
Member
Od: 08.2010
Offline
#
10841
22.12.2015, 13:33
Karherop
napisał(a):
dała 2 mln złotych na uratowanie licencji na sezon 14/15 w zamian oczekując, że przez następne 10 lat jej skapnie z 3-4 mln złotych za nic nie robienie.
podobno 3 to im sie zrobi z prowizji już po 2-3 latach
ZAWSZE NAD WAMI!!!
m_abg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do m_abg
Znajdź inne posty napisane przez m_abg