tommiyacht napisał(a):

1) radze spojrzec na nasza forme, flashscore-tabela
2) w klubie pewnie maja podobne zdanie ale co z tego jak nie maja hajsów.
|
A co ma obecna forma do tego co będzie w lutym/marcu?
Przerwa w tym momencie jest to co nam było najbardziej potrzebne. Jakbyśmy teraz grali kolejne mecze to miałbym inne zdanie na temat naszych "szans" na spadek.