Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10824
Stary 22.12.2015, 10:58
kristos napisał(a):Wyświetl post
Jedno z całą stanowczością trzeba stwierdzic - na dzień dzisiejszy ,nie ma w drużynie zawodnika ,którego odejście mogło spowodowac jakąś "katastrofe" ,wiec bez paniki.
Na miejsce obecnych rzemieśników znajdą sie inni.
Trzeba "wyczyścic" szatnie z chłamu ,który psuje atmaosfere.
Oczywiście to moje zdanie ......
A Cierzniak to nie był zawodnik, który trzymał to "Jakoś". Wyobrażasz sobie Buchalika w bramce w tym sezonie ? Wszystkie strzały w niego by obronił ale tu też mam pewne wątpliwości. Gdyby jednak coś szło już pół metra od niego to jestem pewien, że wpuścił by wszystko jak leci. ....a kto normalny podpisuje umowy z ręcznikiem na 3 lata a z dobrym bramkarzem na rok. Wyczyścimy się z tych lepszych zawodników i zostaniemy z Boguskim, Jankowskim, Popkiem, który całe szczęście ma tylko do końca sezonu kontrakt. A no i jest oczywiście Krzywejajo. O nim chyba nie trzeba nic pisać.
Odpowiedz cytując