Vinci napisał(a):

|
aż ciśnie się na usta pytanie ile dobrego ta cała mierna UFA dla klubu zrobiła przez ostatnie 2 lata...
|
dała 2 mln złotych na uratowanie licencji na sezon 14/15 w zamian oczekując, że przez następne 10 lat jej skapnie z 3-4 mln złotych za nic nie robienie.