FraMat napisał(a):

Co da PiS?
Proste: możliwość budowania Polski bez oszustów z PO ,
bez Nowaka z drogimi zegarkami,
bez lejącej łzy, że nie dano jej skręcić lodów Sawickiej,
bez Tuska zabijającego polski sport przez ustawę antyhazardową,
bez rozkradających Polskę funkcjonariuszy PO na każdym szczeblu,
bez skaczącego po krzesłach i ośmieszającego Polskę Komora,
bez kłamliwej, przekopującej ziemię na metr w głąb Kopacz,
bez udającej walkę z korupcją Pitery,
bez ludzi mielących postulaty obywateli, bez setek i tysięcy afer....
Polskę, która nie podlizuje się Niemcom,
nie jest posłuszna unijnym, bzdurnym nakazom,
Polskę, w której ceni się wartości patriotyczne a orzeł jest Orłem, a nie czekoladowym dziwactwem cukiernika-schizofrenika.
Mam jeszcze pisać, czy wystarczy?
ps.
Proszę kolegów o kontynuowanie, na co liczymy w związku z PiS
|
Konkrety prosiłem...
Konkrety co dla zwykłego Polaka?
Co dla Polakow bogatszych a co dla biedniejszych?
Co dla ważnych i ważniejszych?
Co dla zwykłego pracownika a co dla człowieka prowadzącego dzialanosc?
Co dla robola a co dla urzędnika?
Co dla dziecka a co dla emeryta?
Co dla zdrowego a co dla chorego?
To caly czas nie sa konkrety ze nie Tuska czy Komora...
W Pis spokojnie zaraz znajda się odpowiednik ludzi z PO...
Wiec piszmy o konkretach które będą zauważalne dla zwykłych ludzi...
I ostania sprawa Co to znaczy ta lepsza zmiana?