Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34291
Stary 19.12.2015, 11:33
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Dobra przestańmy .......ic...
Ktorkie i proste pytanie do fanatykow Jarsoława...

co da Wam PIS?

ale konkretnie,konkretne odpowiedzi...

I nie pisać co da PO czy Rysiek...
Co da PiS?
Proste: możliwość budowania Polski bez oszustów z PO ,
bez Nowaka z drogimi zegarkami,
bez lejącej łzy, że nie dano jej skręcić lodów Sawickiej,
bez Tuska zabijającego polski sport przez ustawę antyhazardową,
bez rozkradających Polskę funkcjonariuszy PO na każdym szczeblu,
bez skaczącego po krzesłach i ośmieszającego Polskę Komora,
bez kłamliwej, przekopującej ziemię na metr w głąb Kopacz,
bez udającej walkę z korupcją Pitery,
bez ludzi mielących postulaty obywateli, bez setek i tysięcy afer....
Polskę, która nie podlizuje się Niemcom,
nie jest posłuszna unijnym, bzdurnym nakazom,
Polskę, w której ceni się wartości patriotyczne a orzeł jest Orłem, a nie czekoladowym dziwactwem cukiernika-schizofrenika.

Mam jeszcze pisać, czy wystarczy?

ps.
Proszę kolegów o kontynuowanie, na co liczymy w związku z PiS
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....