Mysciak napisał(a):

Doceniam tak wielki optymizm za każdym razem jak jest tak chu%^o jak teraz. Przyszedł Gaszyński "Hurr durr teraz będzie lepiej", Przyszedł Mączyński " HUrr durr odbudowujemy Wielką Wisłę"
Ja rozumiem, że trzeba być pozytywnie nastawionym, no ale ...
|
Wiem to bezpośrednio od pracownika klubu. Myśle że wiedział więcej ale nie mógł powiedzieć. Puścił tylko oko i powiedział " Marcin ma być lepiej "