Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10619
Stary 19.12.2015, 11:07
Mysciak napisał(a):Wyświetl post
Doceniam tak wielki optymizm za każdym razem jak jest tak chu%^o jak teraz. Przyszedł Gaszyński "Hurr durr teraz będzie lepiej", Przyszedł Mączyński " HUrr durr odbudowujemy Wielką Wisłę"
Ja rozumiem, że trzeba być pozytywnie nastawionym, no ale ...
Wiem to bezpośrednio od pracownika klubu. Myśle że wiedział więcej ale nie mógł powiedzieć. Puścił tylko oko i powiedział " Marcin ma być lepiej "
Odpowiedz cytując