Pulpet napisał(a):

|
Hej, w protokole meczowym był wpisany taki piłkarz Civellaro. Nie wiecie czy on w ogóle wyszedł na boisko?
|
To tacy zawodnicy są u nas ? A ten, no jak on się nazywa ? A no tak. Krzywejajo. Był dzisiaj na boisku. Przynajmniej "Krzyczeliśmy" jego nazwisko podczas prezentacji składu. A później to chyba graliśmy w 10 ale nie jestem pewien