Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 19.12.2015, 00:31
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Hej, w protokole meczowym był wpisany taki piłkarz Civellaro. Nie wiecie czy on w ogóle wyszedł na boisko?
To tacy zawodnicy są u nas ? A ten, no jak on się nazywa ? A no tak. Krzywejajo. Był dzisiaj na boisku. Przynajmniej "Krzyczeliśmy" jego nazwisko podczas prezentacji składu. A później to chyba graliśmy w 10 ale nie jestem pewien
Odpowiedz cytując