wiesniak842 napisał(a):

Drogi miloszku ten idol o ktorym wspomniales byl represjonowany jako wiezien polityczny i byl jednym z glownych organizatorow opozycji w PRLu
|
To ten co w celi pisał sążniste artykuły i wysyłał za granicę? To ten co bez problemu pisał w tym czasie książkę mając wszystkie potrzebne "akcesoria" w celi? To ten co nie zdążył założyć KOR-u bo Antoni go uprzedził

.To ten co za kasę solidarności założył "gównianą"? To Twój idol? który był głównym organizatorem opozycji w PRL-u
