Babba napisał(a):

|
To jakaś jedna wielka farsa...cupiał&smuda niech się lepiej zajmą hodowlą jedwabników
|
Ooo zbawca się znalazł... Kup Wisełkę i wyprowadź do LM !!!! A jeśli nie masz takiego zamiaru to zamknij się bo głupoty gadasz, mi też wiele decyzji Cupiała się nie podoba ale doceniam co zrobił i robi dla klubu... zobaczymy jego następny krok. Jego kasa,jego klub może robić co tylko mu się podoba !!!!