Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10483
Stary 14.12.2015, 23:39
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Bzdura, żaden trup od takiej wielkości nie wypada i Wisła jest kompletnie niewypłacalna. Wielu zawodników dawno pensji nie widziała, dług się zwiększył o 5mln w 2015r...
Jak patrzę na tabelę i przypomnę sobie derby oraz datę ostatniego zwycięstwa przy R22 to jakoś mi ich nie szkoda.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując