WislaFan123 napisał(a):

Bzdura, żaden trup od takiej wielkości nie wypada i Wisła jest kompletnie niewypłacalna. Wielu zawodników dawno pensji nie widziała, dług się zwiększył o 5mln w 2015r...
|
Jak patrzę na tabelę i przypomnę sobie derby oraz datę ostatniego zwycięstwa przy R22 to jakoś mi ich nie szkoda.