WislaFan123 napisał(a):

|
Bzdura, żaden trup od takiej wielkości nie wypada i Wisła jest kompletnie niewypłacalna. Wielu zawodników dawno pensji nie widziała, dług się zwiększył o 5mln w 2015r
|
5 mln czyli właśnie tyle ile przegraliśmy w sprawie z Genkovem. Właśnie przez takie trupy Wisła jest niewypłacalna, a nie przez to że pensje mamy na bajońskim poziomie i budżet się przez to nie spina.
A jaki to sponsor od nas odszedł, skoro od 7 lat żadnego nie widzieliśmy na oczy? tylko nie mów o partnerach pokroju Volvo bo to żaden sponsor, tylko co najwyżej partner handlowy.