Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 12.12.2015, 20:17
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Ojjj nie przypierdalam się, przypadkowo go pominalem, bo glupio stawiać kogoś w jednym rzędzie z Glowackim

Niechaj bedzie: wszyscy oprócz Głowy i Cierzniaka - wypie*dalac.
I oczywiście oprócz naszej młodzieży

Choć nie zdziwie się jeśli po sezonie Arek skończy kariere a Cierzniak będzie ją kontynuował gdzieś indziej
Zostanieny z Cywkami, Crivellarami i Jankowskimi
co do tego że Arek kariere skonczy, a Cierzniak będzie grał gdzie indziej to się zgodzę.

Ale spośród pierwszej 11 Bartosz i Mąka też nie zasłużyli.

Co do reszty, to niestety masz 100% racji.
Odpowiedz cytując