Temat
:
[XX Kolejka] LECHIA Gdańsk - WISŁA Kraków, 12 grudnia godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz
Offline
#
61
12.12.2015, 20:17
Kamson
napisał(a):
Ojjj nie przypierdalam się, przypadkowo go pominalem, bo glupio stawiać kogoś w jednym rzędzie z Glowackim
Niechaj bedzie: wszyscy oprócz Głowy i Cierzniaka - wypie*dalac.
I oczywiście oprócz naszej młodzieży
Choć nie zdziwie się jeśli po sezonie Arek skończy kariere a Cierzniak będzie ją kontynuował gdzieś indziej
Zostanieny z Cywkami, Crivellarami i Jankowskimi
co do tego że Arek kariere skonczy, a Cierzniak będzie grał gdzie indziej to się zgodzę.
Ale spośród pierwszej 11 Bartosz i Mąka też nie zasłużyli.
Co do reszty, to niestety masz 100% racji.
GonzoNS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GonzoNS
Znajdź inne posty napisane przez GonzoNS