GonzoNS napisał(a):

|
O co przypierdalasz się np. do Cierzniaka? O to że nie przegrywamy różnicą 5 goli?
|
Ojjj nie przypierdalam się, przypadkowo go pominalem, bo glupio stawiać kogoś w jednym rzędzie z Glowackim
Niechaj bedzie: wszyscy oprócz Głowy i Cierzniaka - wypie*dalac.
I oczywiście oprócz naszej młodzieży
Choć nie zdziwie się jeśli po sezonie Arek skończy kariere a Cierzniak będzie ją kontynuował gdzieś indziej
Zostanieny z Cywkami, Crivellarami i Jankowskimi