Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 12.12.2015, 19:59
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
O co przypierdalasz się np. do Cierzniaka? O to że nie przegrywamy różnicą 5 goli?
Ojjj nie przypierdalam się, przypadkowo go pominalem, bo glupio stawiać kogoś w jednym rzędzie z Glowackim

Niechaj bedzie: wszyscy oprócz Głowy i Cierzniaka - wypie*dalac.
I oczywiście oprócz naszej młodzieży

Choć nie zdziwie się jeśli po sezonie Arek skończy kariere a Cierzniak będzie ją kontynuował gdzieś indziej
Zostanieny z Cywkami, Crivellarami i Jankowskimi
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując