Kamson napisał(a):

Wszyscy oprócz Głowy: oddajcie koszulki bo nie jesteście godni ich noszenia i wypie*dalać.
Piłkarzyki pajacyki.
Cupiał dzięki za wszystko, ale koncz waść, wstydu oszczędź.
|
O co przypierdalasz się np. do Cierzniaka? O to że nie przegrywamy różnicą 5 goli?