Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 12.12.2015, 19:49
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy oprócz Głowy: oddajcie koszulki bo nie jesteście godni ich noszenia i wypie*dalać.

Piłkarzyki pajacyki.

Cupiał dzięki za wszystko, ale koncz waść, wstydu oszczędź.
O co przypierdalasz się np. do Cierzniaka? O to że nie przegrywamy różnicą 5 goli?
Odpowiedz cytując