Pero napisał(a):

|
Ale specjalnie nie wierze w takie przypadki że po prawie 2 latach od debiutu na niego nie stawiano mimo że taki dobry. Ale o bym się mylił.
|
Ale skąd wiadomo co piłkarz prezentuje sobą jak nie zagra kilku spotkań w ekstraklasie. Taki Cywka świetnie prezentuje się na treningach a w meczu odstawia kaszanę. Jak Ci młodzi zawodnicy, trenują, graja w rezerwach wygrywają CLJ a potem nie dostają szans to wiadomo że czują rezygnacje. Postępy w karierze muszą być dla zawodnika odczuwalne a ciągłe siedzenie na ławie mimo iż kadra wąska temu nie służy. Wmawia im się, że są słabi etc co też ma na nich wpływ.