Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10380
Stary 07.12.2015, 14:08
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Problemy są i nie należy zamiatac ich pod dywan to chyba normalne że martwimy się sytuacja w jakiej znalazł się klub.Ogólnie to mam wrażenie że co niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego że za rok lub dwa może nas nie być w Ekstraklasie.
Również dziwię się rozumowaniu na zasadzie że "jakoś to będzie". Otóż nie, nie będzie, w końcu długi tak się spiętrza, że po prostu nie dostaniemy licencji na grę w Ekstraklasie. Tak samo śmieszny jest argument, że wyższe miejsce w lidze rozwiąże nasze problemy finansowe. Oby to zaklinanie rzeczywistości nie skończyło się właśnie w IV lidze.

cudlaty - otóż wyobraź sobie, że obecność Wisły w Ekstraklasie jest silnie uzależniona od jej kondycji finansowej, jeśli będzie ona nadal w tak fatalnym stanie to prędzej czy później po prostu zbankrutujemy i spadniemy, czy Ci się to podoba czy też nie.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 07.12.2015 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując