Gwiaździsty napisał(a):

|
"Dzięki za walkę" po końcowym gwizdku to chyba jakiś żart. Zaledwie 2 tygodnie po mega kompromitacji derbowej, piłkarze zostali pogłaskani po główce za to, ze biegali. Następnym razem będzie chyba "Dzięki za wyjście" (na murawę).
|
Chyba mecz derbowy byl tydzien temu. Czarny tydzien nastapil. 3 porazki z rzedu i to z jakimi druzynami