Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 07.12.2015, 12:36
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
"Dzięki za walkę" po końcowym gwizdku to chyba jakiś żart. Zaledwie 2 tygodnie po mega kompromitacji derbowej, piłkarze zostali pogłaskani po główce za to, ze biegali. Następnym razem będzie chyba "Dzięki za wyjście" (na murawę).
Chyba mecz derbowy byl tydzien temu. Czarny tydzien nastapil. 3 porazki z rzedu i to z jakimi druzynami
Odpowiedz cytując