Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 07.12.2015, 10:40
"Dzięki za walkę" po końcowym gwizdku to chyba jakiś żart. Zaledwie 2 tygodnie po mega kompromitacji derbowej, piłkarze zostali pogłaskani po główce za to, ze biegali. Następnym razem będzie chyba "Dzięki za wyjście" (na murawę).
Odpowiedz cytując