JacobCFC napisał(a):

|
Ty byłeś dziś na meczu, że twierdzisz że zawodnicy zagrali tak samo chujowo jak z garbatymi?
|
Rzekłbym, że to Legia zawiesiła dużo niżej poprzeczkę, niż Pasy tydzień temu, dlatego masz wrażenie, iż było lepiej. Jeśli ktoś pełza po boisku, nietrudno zrobić na jego tle dobre wrażenie.
Pod względem czysto piłkarskim mieliśmy do czynienia z pokazem kopaniny z obu stron i jednym z 2-3 najsłabszych meczów Wisły w tym sezonie.