Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 06.12.2015, 22:01
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Ty byłeś dziś na meczu, że twierdzisz że zawodnicy zagrali tak samo chujowo jak z garbatymi?
Rzekłbym, że to Legia zawiesiła dużo niżej poprzeczkę, niż Pasy tydzień temu, dlatego masz wrażenie, iż było lepiej. Jeśli ktoś pełza po boisku, nietrudno zrobić na jego tle dobre wrażenie.

Pod względem czysto piłkarskim mieliśmy do czynienia z pokazem kopaniny z obu stron i jednym z 2-3 najsłabszych meczów Wisły w tym sezonie.
Odpowiedz cytując