Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 06.12.2015, 21:48
1906_ napisał(a):Wyświetl post
Ktos mi wytłumaczy gdzie jest sens, dziękując tym naszym piłkarzykom za walke, kiedy przegrali derby? Już kibice zapomnieli? Wybaczyli?
Najpierw na trening kibice przychodzą z parafrazowanym cytatem Reymana, a po meczu dziękujemy im. Jakies nieporozumienie chyba, bo to źle świadczy o nas, kibicach. Wychodzi na to że można chuja grać przez kilka meczy, być wygwizdywanym po najważniejszym meczu dla kibica i każdego Wislaka, żeby później trochę powalczyć w jednym meczu i usłyszeć "Dzięki za walkę"
Żenada.

Ty byłeś dziś na meczu, że twierdzisz że zawodnicy zagrali tak samo chujowo jak z garbatymi?

Brawa za dziś należą się głównie Bartoszowi, niech będzie przykładem, że warto stawiać na młodzież, bo raz, że zostawiają serce na boisku, a dwa, umiejętnościami nie odbiegają od naszych "gwiazdek".
Szkoda, że Handzlik nie dostał dziś chociażby 30 minut, od Jankowskiego gorzej i tak by się nie zaprezentował, a jak tak dalej pójdzie to od nowego roku, albo latem w klubie już go nie będzie.
Odpowiedz cytując