cudlaty napisał(a):

jak ten "czarny bezmózg" grał mecze życia i strzelał bramki to szczałeś po gaciach ze szczęścia...
k...wa lepiej nic nie pisz tylko pier_do_lnij sobie ołtarzyk z Kaziem i wyj do niego
|
Widocznie wiesz lepiej jakie mam podejście do piłkarzy i jak reaguje na każdego z nich. Dobrze, że mnie uświadomiłeś. HAHAHA