cudlaty napisał(a):

|
jak ten "czarny bezmózg" grał mecze życia i strzelał bramki to szczałeś po gaciach ze szczęścia...
|
Ale skoro kopaczowi się już nie chce i ma teraz wyjebane na NASZĄ WISŁĘ to pasuje oszczać ale jego bo...
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki"