|
[QUOTE=
Dalej bd upierał się, że Moskal był właściwym człowiekiem we właściwym miejscu, a to te pokraki dały dupy po całości.
Mam nadzieje, że tego czarnego bezmózga od stycznia nie będę musiał już oglądać.[/QUOTE]
jak ten "czarny bezmózg" grał mecze życia i strzelał bramki to szczałeś po gaciach ze szczęścia...
k...wa lepiej nic nie pisz tylko pier_do_lnij sobie ołtarzyk z Kaziem i wyj do niego
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
|