Wyświetl pojedynczy post
cudlaty
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Wieliczka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2510
Stary 04.12.2015, 22:08
[QUOTE=
Dalej bd upierał się, że Moskal był właściwym człowiekiem we właściwym miejscu, a to te pokraki dały dupy po całości.
Mam nadzieje, że tego czarnego bezmózga od stycznia nie będę musiał już oglądać.[/QUOTE]

jak ten "czarny bezmózg" grał mecze życia i strzelał bramki to szczałeś po gaciach ze szczęścia...
k...wa lepiej nic nie pisz tylko pier_do_lnij sobie ołtarzyk z Kaziem i wyj do niego
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!