Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2497
Stary 02.12.2015, 19:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dokonał sztuki która przez pokolenia (biedniejsze i bogatsze) nie udała się od 56 lat.
Nie powielaj tej głupiej propagandy, 20 lat temu z nimi przegralismy tylko, ze w II lidze. 56 lat temu ostatni raz w najwyższej klasie rozgrywkowej bo oni po prostu przez długi czas grali w niższych ligach.

vaazon napisał(a):Wyświetl post
Będziecie płakać za Moskalem, tak jak poprzednio, kiedy też został zwolniony przez słabsze wyniki. Wtedy również graliśmy ładną dla oka piłkę, a jedynym mankamentem było to co teraz, czyli skuteczność i piłkarze truchtajacy po boisku w niektórych meczach. Historia zatoczyła koło.
A potem przyszedl Kulawik i jak sobie przypomnę jak wspaniale graliśmy to już mnie zęby znowu bolą
Puchar jest na5z!