Karherop napisał(a):

|
Dokonał sztuki która przez pokolenia (biedniejsze i bogatsze) nie udała się od 56 lat.
|
Nie powielaj tej głupiej propagandy, 20 lat temu z nimi przegralismy tylko, ze w II lidze. 56 lat temu ostatni raz w najwyższej klasie rozgrywkowej bo oni po prostu przez długi czas grali w niższych ligach.
vaazon napisał(a):

|
Będziecie płakać za Moskalem, tak jak poprzednio, kiedy też został zwolniony przez słabsze wyniki. Wtedy również graliśmy ładną dla oka piłkę, a jedynym mankamentem było to co teraz, czyli skuteczność i piłkarze truchtajacy po boisku w niektórych meczach. Historia zatoczyła koło.
|
A potem przyszedl Kulawik i jak sobie przypomnę jak wspaniale graliśmy to już mnie zęby znowu bolą
