vaazon napisał(a):

|
Będziecie płakać za Moskalem, tak jak poprzednio, kiedy też został zwolniony przez słabsze wyniki. Wtedy również graliśmy ładną dla oka piłkę, a jedynym mankamentem było to co teraz, czyli skuteczność i piłkarze truchtajacy po boisku w niektórych meczach. Historia zatoczyła koło.
|
popieram przedmówce.
Tylko że koło sie zmienia na gorsze....