Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2495
Stary 02.12.2015, 19:03
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Będziecie płakać za Moskalem, tak jak poprzednio, kiedy też został zwolniony przez słabsze wyniki. Wtedy również graliśmy ładną dla oka piłkę, a jedynym mankamentem było to co teraz, czyli skuteczność i piłkarze truchtajacy po boisku w niektórych meczach. Historia zatoczyła koło.
Ja nadal jestem zdania, że wizualnie graliśmy za Moskala najlepszą piłkę od czasu 1 sezonu Skorży. Tylko piłkarze już nie tacy...