vaazon napisał(a):

|
Będziecie płakać za Moskalem, tak jak poprzednio, kiedy też został zwolniony przez słabsze wyniki. Wtedy również graliśmy ładną dla oka piłkę, a jedynym mankamentem było to co teraz, czyli skuteczność i piłkarze truchtajacy po boisku w niektórych meczach. Historia zatoczyła koło.
|
Ja nadal jestem zdania, że wizualnie graliśmy za Moskala najlepszą piłkę od czasu 1 sezonu Skorży. Tylko piłkarze już nie tacy...