Temat
:
[XVIII KOLEJKA] Lech Poznań - Gwiazdorzy z Krakowa
Wyświetl pojedynczy post
Marlowe
Junior Member
Od: 07.2007
Offline
#
29
02.12.2015, 07:39
serek.c2
napisał(a):
Policz sobie ile razy w ciągu tego ponad pół wieku żydki grały z nami na Reymonta w ekstraklasie...
No tak.Poniosło mnie .Przepraszam.Po prostu już nie myślę po ostatniej niedzieli...
Marlowe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marlowe
Znajdź inne posty napisane przez Marlowe