Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 01.12.2015, 20:57
Marlowe napisał(a):Wyświetl post
53 razy musieliby wygrać z rzędu,ale my tego nie dożyjemy...
Policz sobie ile razy w ciągu tego ponad pół wieku żydki grały z nami na Reymonta w ekstraklasie...
Odpowiedz cytując