Temat
:
[XVIII KOLEJKA] Lech Poznań - Gwiazdorzy z Krakowa
Wyświetl pojedynczy post
Marlowe
Junior Member
Od: 07.2007
Offline
#
24
01.12.2015, 17:43
serek.c2
napisał(a):
Już nie przesadzajcie, wygrają kolejne derby to i plamę zmażą - najlepiej te w grupie mistrzowskiej na wiosnę.
53 razy musieliby wygrać z rzędu,ale my tego nie dożyjemy...
Marlowe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marlowe
Znajdź inne posty napisane przez Marlowe