|
tak więc:
opcja nr1. Skorża:
Plusy: doświadczenie, duże sukcesy, szczęście, transfery (wymóg podpisania z Wisłą kontraktu, inaczej sobie nie wyobrażam jego nowej kadencji), zna realia wiślackie,
Minusy: Jego ostatni epizod w Lechu, nie radzi sobie z kryzysem, relatywnie mały posłuch u piłkarzy, duża pensja,
opcja nr2. Marzec
plusy: zżycie z Wisłą, dobre umiejętności koordynatorskie, praca z młodzieżą, wersja ekonomiczna
minusy: brak transferów do klubu, dalsze zaciskanie pasa
opcja nr 3: zagraniczna, ktoś nowy
plusy: wzrost dyscypliny, transfery gotówkowe, być może niezła myśl taktyczna, poprawa wizerunku
minusy: brak znajomości polskiego rynku (co wbrew pozorom może być też plusem), duża pensja, przerost oczekiwań nad realiami
Teraz czas (oby) do końca rundy ma Broniszewski. Niech w TF sobie przemyślą dokładnie sprawę, w którą stronę chcą iść z klubem. Niech podejmą przemyślaną decyzje.
|