Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 30.11.2015, 13:45
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Mecz wtopa,ale mnie rozjebało jak koło 70 minuty była potrzeba wsparcia Wisły mocnym dopingiem usłyszałem nieśmiertelne "tak się bawi...."
Następnym razem wpadasz na gniazdo i zarzucasz odpowiednią przyśpiewkę. Tylko musiałbyś odstawić piwo i kiełbasę na bok, a to już problem.
Odpowiedz cytując