kerim1906 napisał(a):

Mecz wtopa,ale mnie rozjebało jak koło 70 minuty była potrzeba wsparcia Wisły mocnym dopingiem usłyszałem nieśmiertelne "tak się bawi...."
|
Następnym razem wpadasz na gniazdo i zarzucasz odpowiednią przyśpiewkę. Tylko musiałbyś odstawić piwo i kiełbasę na bok, a to już problem.