|
Sadze ze akurat w tym momencie ta debata jest bez jakiegokolwiek sensu. Skonczy sie 1 z 3 meczy, bedzie mozna cos powiedziec. Dla mnie min. W tych 3 meczach to 5 pkt. Tak czysto realistycznie oceniając nasze możliwości. Te 5 pkt to minimum. 3 pkt koniecznie po derbach. Z legła i Amica remisy nie beda złe. Ale jesli zdobędzie mniej niz 5, albo porażka w derbach powinnismy go pożegnać.
|