Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2291
Stary 26.11.2015, 12:39
Sadze ze akurat w tym momencie ta debata jest bez jakiegokolwiek sensu. Skonczy sie 1 z 3 meczy, bedzie mozna cos powiedziec. Dla mnie min. W tych 3 meczach to 5 pkt. Tak czysto realistycznie oceniając nasze możliwości. Te 5 pkt to minimum. 3 pkt koniecznie po derbach. Z legła i Amica remisy nie beda złe. Ale jesli zdobędzie mniej niz 5, albo porażka w derbach powinnismy go pożegnać.